Wulkan Eyosa

Ostatnia edycja: 2015-03-05 13:38:57

1. Typ: mikstura w formie sproszkowanej

2. Opis:
Popielaty proszek przypominający konsystencją i smakiem popiół. Uzyskuje się go na drodze złożonej procedury alchemicznej wykorzystującej między innymi spirytus, siarkę, łuski tęczozęba i ślinę malauka. Aktywne składniki osiągają bardzo wysokie ceny, co w połączeniu z kosztami zużycia aparatury i czasochłonnością reakcji, czyni produkt wyjątkowo kosztownym. Substancja jest mieszaniną dwóch proszków: jaśniejszego o drobniejszym ziarnie i czarnego o nieco większej średnicy drobinek. Gotowy produkt ma lekko "chemiczny" zapach. Poza tym proszek do wyrobu gotowych pastylek jest mdławy i mączysty. Swoją nazwę Wulkan Eyosa zawdzięcza odkrywcy i alchemikowi, który po raz pierwszy doprowadził do wytworzenia tej kompleksowo działającej substancji.

3. Sposób przechowywania:
Produkt uzyskany w reakcji sprasowuje się na tabletki, a następnie przechowuje w suchym i szczelnym pojemniku. Może to być słoiczek szklany.

4. Trwałość:
Wulkan Eyosa zachowuje pełną aktywność przez okres sześciu miesięcy. Po tym czasie stopniowo jego działanie traci na sile, a po roku efekt zażycia jest już ledwo zauważalny.

5. Sposób, w jaki dostarcza się ją do organizmu:
Doustnie, poprzez połknięcie tabletki i popicie jej płynem. Proszek szybko się rozpuszcza i klei do podniebienia.

6. Efekt, jaki powoduje jej zażycie/dostarczenie do organizmu:
Umożliwia mężczyźnie utrzymanie penisa w maksymalnym naprężeniu przez kilka godzin. Dodatkowo stymuluje produkcję nasienia w jądrach, dzięki czemu nieustannie jest co ejakulować. Środek stymuluje odczuwanie przyjemności z intymnego pożycia i zwiększa na nie ochotę. Dodatkowo opóźnia moment szczytowania. Skutkiem ubocznym jest bardzo silne fizyczne zmęczenie po upływie sześciu godzin od zażycia.

6.1 Czas, po jakim zaczyna działać:
Działanie zaczyna się po kilku minutach od spożycia. Zazwyczaj jest to 5 - 10 min w zależności od masy ciała. Efekt utrzymuje się przez dwie, do trzech godzin.

6.2 Antidotum i jego dostępność:
Jako antidotum można zastosować Wyrkosz, substancję o działaniu antagonistycznym. (Nie jest to antidotum w ścisłym znaczeniu. Nie deaktywuje ono działania proszku, a jedynie osłabia radykalnie efekty jego zażycia.)

Autor: Niliana

Wróć do strony głównej