Poroniak czerwony

Ostatnia edycja: 2015-03-05 13:38:57

1. Typ: Mikstura

2. Opis:
Pomimo wielu głosów sprzeciwu pojawiających się w środowiskach magicznych i medycznych, Ashetta postanowiła dopracować specyfik mający na celu spędzanie płodów. Silnie działająca mikstura powstała na bazie wyłącznie naturalnych składników, jednakże zioła, które użyto do jej produkcji w pojedynkę, lub w zbyt dużej dawce mogą powodować zatrucia i poważne choroby. Każda kobieta decydująca się na usunięcie ciąży poprzez podanie Poroniaka powinna liczyć się z szeregiem nieprzyjemnych objawów po zażyciu mikstury i decydować się na jej zażycie jedynie w obecności osób wykształconych medycznie.
W przygotowaniu mikstury wielką rolę odgrywa umiejętne dobranie proporcji silnie działających ziół i nawet najmniejsza pomyłka może powodować u pacjentki katastrofalne skutki, w tym zapaść, duszności, silne zatrucia pokarmowe, krwotoki z uszu, nosa i dróg rodnych, a nawet całkowitą bezpłodność, której nie można cofnąć.
Poroniak jest podawany w formie gorącego wywaru o silnym, nieprzyjemnym zapachu przypominającym zgniliznę. Zabarwia się na dwa kolory: brunatny i krwisty . Jedynie te wywary, które mają czerwonawą barwę zdatne są do podania pacjentce chcącej usunąć ciążę. Mikstura o zabarwieniu brunatnym jest silnie trująca.
W przypadku stosowania przez mężczyzn, Poroniak czerwony działa, jak Poroniak brunatny - może okazać się śmiertelny.

3. Sposób przechowywania:
Po stworzeniu wywaru, należy podać go pacjentce w przeciągu godziny. Po przekroczeniu tego czasu mikstura traci swe właściwości, a skutkami ubocznymi jej zażycia mogą być długotrwałe (do tygodnia) krwawienia.

4. Trwałość:
Godzina od wydestylowania.

5. Sposób, w jaki dostarcza się ją do organizmu:
Wypicie

6. Efekt, jaki powoduje jej zażycie/dostarczenie do organizmu:
Poroniak czerwony powoduje usunięcie płodu z organizmu kobiety. Należy pamiętać, że miksturą można podać jedynie do trzeciego miesiąca ciąży. Późniejsze aplikacje, z powodu rozmiaru płodów mogą mieć opłakane skutki dla dróg rodnych pacjentki.
Mikstura powoduje odruch obronny organizmu, który zażycie Poroniaka traktuje jak próbę zatrucia. W reakcji oczyszczającej, ciało kobiety samoistnie "usuwa" płód wraz z dużą ilością krwi.

6.1 Czas, po jakim zaczyna działać:
Do dwóch godzin po podaniu organizm podejmuje pierwsze reakcje.(Następują pierwsze krwawienia.)

6.2 Antidotum i jego dostępność:
Brak.


Autor: Ashetta Grimmaldini

Wróć do strony głównej