Złoty Wisielec

Ostatnia edycja: 2015-03-05 13:38:57

1. Typ: Trucizna

2. Opis:
Złoty Wisielec to mikstura, która jest wyjątkowo niebezpieczna dla organizmu. Dostępność specyfiku w skali od 1-10 wynosi 2. Robiona najczęściej na zamówienie. Przygotowanie jej trwa około 3 miesięcy. Sam proces suszenia roślin wynosi od tygodnia do dwóch ( zależne od warunków przechowywania ). Po uzyskaniu pomarańczowej cieczy należy ją przelać do flakonika i schować w ciepłym, acz ciemnym miejscu. Tam powinna leżeć, aż do uzyskania złotej barwy (około tygodnia). Kiedy mikstura uzyska odpowiedni kolor, znaczy, że jest już gotowa. Można ją mieszać z wszelkiego rodzaju trunkami o podobnej barwie. Mikstura bezzapachowa i bezsmakowa.

3. Sposób przechowywania:
Po uzyskaniu złotej barwy, można przechowywać ją w każdym możliwym miejscu, jednak najlepiej w takim, które jest niedostępne dla dzieci.

4. Trwałość:
Dobrze przygotowana mikstura może leżeć do 4 miesięcy.

5. Sposób, w jaki dostarcza się ją do organizmu:
Wypicie – efekt jest długotrwały i intensywny.

6. Efekt, jaki powoduje jej zażycie/dostarczenie do organizmu:
Zażycie Złotego Wisielca powoduje kompletne spustoszenie w umyśle istoty. Ofiara przestaje myśleć logicznie, wyraźne objawy depresji. W ciężkich przypadkach objawy przypominają schizofrenię. Istota przez pierwszy tydzień od zażycia czuje się przygnębiona i samotna. W drugim tygodniu odczuwa kompletny brak zorganizowania, przestaje logicznie myśleć. W trzecim tygodniu za wszelką cenę pragnie popełnić samobójstwo. Szaleńcza gonitwa myśli, wyrywanie włosów, obgryzanie, a nawet odgryzanie paznokci to jedynie namiastka objawów. Zażycie jej powoduje zgon poprzez samobójstwo.

6.1 Czas, po jakim zaczyna działać:
Od doby do 3 dni.

6.2 Antidotum i jego dostępność:
Na razie nie stwierdzono.

Autor: Avetha Perephone Ah’venn

Wróć do strony głównej